Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Termin dostawy żywności: 7 grudnia 2017, czwartek – godz. 8.30

Termin dostawy żywności: 7 grudnia 2017, czwartek – godz. 8.30

Zaproszenie do składania ofert cenowych na przygotowywanie i wydawanie gorących posiłków dla dzieci uczących się oraz dowóz posiłków do miejsc wskazanych przez Zamawiającego

Przejdź do - Zaproszenie do składania ofert cenowych na przygotowywanie i wydawanie gorących posiłków dla dzieci uczących się oraz dowóz posiłków do miejsc wskazanych przez Zamawiającego

Przygotowywanie i wydawanie gorących posiłków w formie drugiego dania dla dzieci uczących się wraz z transportem wliczonym w koszty zamówienia w okresie od dnia wskazanego w umowie tj. od dnia 04 stycznia 2018 r. do dnia 21 grudnia 2018 r. z przerwą od dnia 20 stycznia 2018 r. do dnia 04 lutego 2018 r. oraz od dnia 22 czerwca 2018 r. do dnia 04 września 2018 r.  ( na czas nauki szkolnej z wyłączeniem ferii, świąt, wakacji oraz dni wolnych od zajęć szkolnych).

Dzień Pracownika Socjalnego

Przejdź do - Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Sposób świętowania Dnia ma w Polsce wieloletnią tradycję.

Składają się na nią spotkania z przedstawicielami władz lokalnych, w trakcie których pracownicy socjalni oraz inni pracownicy pomocy społecznej otrzymują nagrody i wyróżnienia. 21 listopada każdego roku Minister odpowiedzialny za resort pomocy społecznej wręcza specjalne nagrody za wybitne i nowatorskie działania w obszarze pracy socjalnej oraz pomocy społecznej.

Apel o pomoc i wsparcie dla osób bezdomnych i samotnych

Przejdź do - Apel o pomoc i wsparcie dla osób bezdomnych i samotnych

W związku  ze zbliżającym się okresem zimowym Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suwałkach zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców Gminy Suwałki o zachowanie szczególnej czujności wobec zauważonych osób bezdomnych i samotnych. Prosimy o pomoc i wsparcie tych osób.  

          

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-03-28
Data publikacji:2017-03-28
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:468